Popis chatky

Poloha

Chatka sa nachádza v obci Poľný Kesov v okrese Nitra. Je umiestnená v tichej lokalite v krásnom prostredí. Pár minút pešo od chatky sa nachádza termálne kúpalisko, 6 km od Poľného Kesova sú Mojmírovce, kde môžete prísť obdivovať napríklad barokovo-klasicistický kaštieľ z 18. storočia. Nitra je od Poľného Kesova vzdialená približne 21 km, rovnaká vzdialenosť je aj medzi Kesovom a Šaľou. Ak sa chcete inšpirovať ďalšími možnosťami trávenia voľného času, kliknite tu.

Interiér

Chatka pozostáva z dvoch obytných podlaží o celkovej výmere 48m2. Celková kapacita chatky sú 4 osoby. Na prvom podlaží je umiestnená jedáleň s kuchynkou, ktorá je kompletne vybavená (kuchynská linka s kuchynským drezom, chladnička, mikrovlnná rúra, sporák, rýchlovarná kanvica). V kuchynke sa taktiež nachádza kompletné vybavenie riadu a príborov. Na prvom podlaží je tiež WC s kúpeľňou so sprchovým kútom a práčkou, obývacia časť so sedačkou, komodou a TV. V podkroví sa nachádzajú 4 postele, komody a nočné stolíky.

Exteriér

Voľný čas je možné tráviť vonku na terase alebo využiť niektorú z ponúkaných voľnočasových aktivít, ktoré sme pre vás pripravili:

V obci sú vhodné podmienky na korčuľovanie, bicyklovanie, možnosť zahrať si futbal.

Parkovať je možné priamo vo dvore, príjazdová cesta je vyasfaltovaná a vedie priamo z ulice.

Nájdete nás tu

951 15 Poľný Kesov 1000
GPS: 48.16306, 18.06950